Aktualizacja: 2 października 2023 183 dzień nauki 108 dni do wakacji dodaj do ulubionych ustaw stronę jako startową
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

przydatne linki

statystyka
licznik odwiedzin:
osoby on-line:
wpisów w księdze:
ilość fotografii:
fotografie archiwalne:

Zapraszamy Państwa na naszą nową stronę,
którą można znaleść pod adresem
https://sprzeplino.edupage.org

New Page 1
24 stycznia 2023
Dzień Kubusia Puchatka w ZWP

Mimo sędziwego wieku miś stworzony przez A.A. Milne cieszy się niesłabnącą sympatią dzieci, a kolejne pokolenia dorosłych czytelników, które wychowały się na jego przygodach, z sentymentem wracają do Stumilowego Lasu.

18 stycznia, w dzień urodzin pisarza, obchodzimy urocze przygody wiecznie głodnego i poszukującego miodu Kubusia, Kłapouchego, który nieustannie gubi ogon, nieśmiałego Prosiaczka o wielkim sercu, rozbrykanego Tygrysa, czy praktycznego Królika i wszystkowiedzącej Sowy zebrane w wielu publikacjach i wydawane wciąż w nowych książkach mogą być dobrą okazją do rozpoczęcia przygody z czytaniem. Pogodny z natury, oddany przyjaciel Kubuś z pewnością będzie dla kolejnego pokolenia najmłodszych czytelników doskonałym przewodnikiem po świecie literatury.

Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka jest doskonałą okazją do przypomnienia sobie o tym niezwykłym bohaterze i przeczytania opowiadań dziecku lub powrócenia samemu do ciepłych historii.

W przedszkolu również uczciliśmy ten dzien obejrzeniem przygód Kubusia Puchatka oraz jego przyjaciół, następnie zajęliśmy się degustacją pysznego miodku, a gdy już nasz poziom energii po spożyciu słodkości był naprawdę wysoki zajęliśmy się pracą i ułożyliśmy postać misia z wieloelementowej układanki. Na koniec każde dziecko otrzymało dyplom "Przyjaciel Kubusia Puchatka".

powrót 

do góry
Contents copyright © 2004 by SP Rzeplino. Wszelkie prawa zastrzeżone! Created by Arkadiusz Kowalski