Aktualizacja: 17 września 2021 19 dzień nauki 277 dni do wakacji dodaj do ulubionych ustaw stronę jako startową
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

przydatne linki

statystyka
licznik odziwdzin:
osoby on-line:
wpisów w księdze:
ilość fotografii:
fotografie archiwalne:

New Page 1
9 września 2021
Kurs e-learningowy dla dzieci "Bezpiecznie na wsi mamy - upadkom zapobiegamy".
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Koszalinie informuje, że wzorem lat ubiegłych ogłoszono konkurs w formie kursu e-leamingowego pt.: ’’Bezpiecznie na wsi mamy - upadkom zapobiegamy” dla dzieci rolników ubezpieczonych w KRUS.

Celem przedsięwzięcia jest rozpropagowanie kursu e-learningowego dla dzieci i ich zachęcenie do korzystania z tego sposobu zdobywania wiedzy o zagrożeniach wypadkowych, a także prawidłowych zachowaniach podczas przebywania na terenie obejścia.

Wśród dzieci, które rozwiążą i prześlą do Centrali Kasy pocztą tradycyjną na adres: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, al. Niepodległości 190, 00-608 Warszawa lub elektroniczną na adres e-mail: hulajnoga@krus.gov.pl, certyfikat potwierdzający ukończenie kursu e-learningowego oraz formularz zgłoszeniowy, w terminie do 31 października 2021 roku, rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe w postaci 100 hulajnóg.

Zasady przyznania hulajnóg dla dzieci, które wykonają kurs e-learningowy pt.: „Bezpiecznie na wsi mamy - upadkom zapobiegamy” oraz formularz zgłoszenia dziecka, zostały udostępnione na stronie internetowej Kasy.
powrót 

do góry
Contents copyright © 2004 by SP Rzeplino. Wszelkie prawa zastrzeżone! Created by Arkadiusz Kowalski