Aktualizacja: 16 kwietnia 2021 228 dzień nauki 68 dni do wakacji dodaj do ulubionych ustaw stronę jako startową
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

przydatne linki

statystyka
licznik odziwdzin:
osoby on-line:
wpisów w księdze:
ilość fotografii:
fotografie archiwalne:

New Page 1
22 czerwca 2019

Dnia 6 czerwca 2019 r. trzej uczniowie Madera Franciszek, Małachowski Kuba i Borkowski Maksymilian reprezentowali naszą szkołę w zawodach w sportach wędkarskich na jeziorze Pyrzyckim w Dolicach.

Zawody zorganizowane zostały przez Koło Polskiego Związku Wędkarskiego Koło nr 11 ,,Brzana’’ Dolice. Udział w nich wzięli uczniowie zaprzyjaźnionych szkół podstawowych i gimnazjum. Zmagania młodych wędkarzy obejmowały kilka elementów: test z wiadomości teoretycznych, rzuty zanętą do celu, rzuty spławikiem do celu i łowienie ryb na akwenie wodnym. Rywalizacji towarzyszyło wielkie zaangażowanie i świetny nastrój. Całą oprawę upiększała piękna, słoneczna pogoda.

Co prawda nasi reprezentanci nie zdobyli pozycji medalowych ( był to ich pierwszy start), ale Maksymilian Borkowski otrzymał nagrodę i medal fair play. Dodatkowo wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe upominki.

Zachęcamy wszystkich pasjonatów wędkarstwa do intensywnego ćwiczenia w wakacje; w przyszłym roku reprezentantów szkoły wyłonimy w szkolnych zawodach wędkarskich.

powrót 

do góry
Contents copyright © 2004 by SP Rzeplino. Wszelkie prawa zastrzeżone! Created by Arkadiusz Kowalski