Aktualizacja: 16 kwietnia 2021 228 dzień nauki 68 dni do wakacji dodaj do ulubionych ustaw stronę jako startową
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

przydatne linki

statystyka
licznik odziwdzin:
osoby on-line:
wpisów w księdze:
ilość fotografii:
fotografie archiwalne:

New Page 1
15 czerwca 2016

Już po raz dziewiętnasty dzieci z klas O-III, rodzice, nauczycielki oraz goście wzięli udział w zmaganiach sportowych „na wesoło”.

5 czerwca 2016 roku o godzinie 15.00 rozpoczął się festyn, którego główną ideą poza wspólną zabawą jest spędzanie czasu rodzinnie, w sposób aktywny. W tym roku zachęcaliśmy również do czytania dzieciom przez 20 minut dziennie – codziennie, zgodnie z założeniami kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” oraz programu „Czytające szkoły”, w którym nasza szkoła aktywnie uczestniczy.

Wracając do sportowo – rodzinnych zmagań…pomysłów na wesołe spędzenie czasu jak zawsze nie zabrakło. Był bieg z pałeczką sztafetową, slalom z piłką (dużą!), tor przeszkód, skakanie na skakance, oraz coś nowego, czyli strzelanie z łuku, z dużej procy, karmienie tatusiów serkiem przez dziecko z zawiązanymi oczami (tatusiowie wystąpili w zabawnych śliniaczkach oraz czapeczkach), przeciąganie liny, przejażdżka na taczce. Zmaganiom towarzyszyła muzyka, konkurencje przeplatane były słodkim poczęstunkiem. Wszyscy bawili się świetnie, pogoda dopisała, czekamy więc na jubileuszowy 20 festyn za rok.

powrót 

do góry
Contents copyright © 2004 by SP Rzeplino. Wszelkie prawa zastrzeżone! Created by Arkadiusz Kowalski