Aktualizacja: 16 kwietnia 2021 228 dzień nauki 68 dni do wakacji dodaj do ulubionych ustaw stronę jako startową
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

przydatne linki

statystyka
licznik odziwdzin:
osoby on-line:
wpisów w księdze:
ilość fotografii:
fotografie archiwalne:

New Page 1
29 kwiecień 2007
Zobacz pozostałe zdjęcia Dnia 27 kwietnia w ramach szkolnych obchodów Dni Teatru odbył się w naszej szkole quiz, którego organizatorem był zespół humanistyczny. Jego celem było przede wszystkim pogłębienie wiedzy uczniów z zakresu filmu i teatru, a także doskonalenie umiejętności korzystania z różnych źródeł informacji.
Udział w quizie wzięło 5 zespołów, w skład których weszli reprezentanci klas IV-VI. Wszyscy uczniowie mogli wcześniej zapoznać się z regulaminem konkursu oraz jego tematyką. Poza tym niezbędne informacje z zakresu filmu i teatru zostały przygotowane przez chętnych uczniów i zamieszczone na szkolnej gazetce.
Quiz składał się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. W części teoretycznej uczniowie odpowiadali na pytania dotyczące teatru i filmu. Natomiast w części praktycznej musieli zaprezentować określoną scenkę, która wymagała wykazania się umiejętnością współpracy w grupie i znajomością technik teatralnych. Jednakże jak się okazało w trakcie prezentacji, żaden z zespołów nie miał większych problemów z wykonaniem tego zadania.
Ostatecznie zwycięzcą tej edycji quizu został zespół III, w skład którego weszły: Izabela Padiasek, Magdalena Jończyk, Elwira Litwin, Agata Kowalska, Emilia Świąder.
powrót 

do góry
Contents copyright © 2004 by SP Rzeplino. Wszelkie prawa zastrzeżone! Created by Arkadiusz Kowalski