Aktualizacja: 29 czerwca 2021 35 dzień wakacji 33 dni do końca wakacji dodaj do ulubionych ustaw stronę jako startową
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

przydatne linki

statystyka
licznik odziwdzin:
osoby on-line:
wpisów w księdze:
ilość fotografii:
fotografie archiwalne:

New Page 1
25 czerwca 2020

Drodzy uczniowie , rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły!

Nadeszła chwila, na którą jak co roku wszyscy w czerwcu czekamy. Mamy za sobą kolejny rok nauki, jednak inny niż dotychczas. Nikt z nas nie spodziewał się, że tak będzie wyglądała nasza nauka. Od 25 marca w wyniku pandemii szkoła przeszła na nauczanie na odległość. Wszyscy Uczniowie, Nauczyciele, Rodzice, małymi krokami uczyliśmy się jak w niej funkcjonować, stając w obliczu różnorodnych problemów, które wspólnie rozwiązywaliśmy.

Dziękuję Nauczycielom za podejmowany wysiłek i zaangażowanie w realizację zdalnego nauczania oraz dbanie o każdego Ucznia , kierując jego procesem nauczania w sposób indywidualny!

Dziękuję Rodzicom za cierpliwość , zrozumienie i pomoc swoim dzieciom w zdalnym nauczaniu!

Dziękuję Pracownikom obsługi za dodatkowe prace mające na celu zapewnienie Wszystkim bezpieczeństwa!

Dziękuję Wszystkim Uczniom naszej szkoły za wysiłek związany z nauką, a także za udział w konkursach przedmiotowych, aktywne uczestniczenie w pracach Samorządu Uczniowskiego, zdobywanie pucharów i medali w imprezach sportowych czym przyczyniliście się do promowania wizerunku naszej szkoły!

Szczególnie gorąco zwracam się do absolwentów naszej szkoły, którzy dzisiaj odbiorą świadectwa ukończenia szkoły podstawowej. Życzę Wam, abyście spełniali swoje marzenia, rozwijali zainteresowania i zdobywali nowe umiejętności, dzięki którym Wasze życie będzie wartościowe i ciekawe!

Wierzę, że przed Wami wiele przygód wraz z nowymi przyjaciółmi! Na koniec życzę Wszystkim zdrowych , słonecznych i bezpiecznych wakacji.

Mam nadzieję, że wszyscy we wrześniu spotkamy się w murach naszej szkoły!

Dyrektor szkoły
Marlena Strzelecka

powrót 

do góry
Contents copyright © 2004 by SP Rzeplino. Wszelkie prawa zastrzeżone! Created by Arkadiusz Kowalski