Aktualizacja: 2 czerwca 2020 275 dzień nauki 26 dni do wakacji dodaj do ulubionych ustaw stronę jako startową
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

przydatne linki

ostatnio dodane

statystyka
licznik odziwdzin:
osoby on-line:
wpisów w księdze:
ilość fotografii:
fotografie archiwalne:

New Page 1
18 czerwca 2015

Już po raz siedemnasty dzieci, rodzice, nauczycielki klas O – III oraz goście przebywający akurat w naszej miejscowości spotkali się na dorocznym festynie „Mamo, tato, baw się ze mną”. Wydarzenie to miało miejsce 14 czerwca 2015 roku w godzinach popołudniowych na placu przed szkołą.

Festyn „Mamo, tato, baw się ze mną” łączy trzy ważne wydarzenia z życia dzieci i rodziców: Dzień Matki, Dzień Dziecka i Dzień Ojca. Założeniem tej imprezy oprócz integracji rodzinnej i środowiskowej jest wdrażanie do wspólnego i aktywnego spędzania czasu ze swoimi dziećmi.

Atrakcji nie zabrakło. Były więc konkurencje już sprawdzone, jak na przykład rzut oponą na odległość – to dla tatusiów, turlanie tejże opony – konkurencja dla mam, natomiast dzieci miały za zadanie przeskakiwanie przez środek opon. Mnóstwo śmiechu i radości było podczas przerzucania piłeczek pingpongowych na stronę drużyny przeciwnej czy siadanie na balonie, dopóki ten nie pęknie…Ale nie zabrakło też nowości: rodzice mogli sprawdzić się podczas piłowania drewnianych klocków, czy też ustawiania wieży z kawałków drewna. Były również tory przeszkód, zabawy z piłką, szczelne owijanie dziecka przez mamę papierem toaletowym (mumia), a wszystko to przy muzyce oraz przy profesjonalnym prowadzeniu imprezy przez panią Wiolettę Marchlewską. Na koniec odbyło się pieczenie kiełbasek przy ognisku, tak więc na pewno każdy znalazł coś dla siebie. Następna impreza za rok!

powrót 

do góry
Contents copyright © 2004 by SP Rzeplino. Wszelkie prawa zastrzeżone! Created by Arkadiusz Kowalski