Aktualizacja: 25 maja 2023 272 dzień nauki 23 dni do wakacji dodaj do ulubionych ustaw stronę jako startową
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

przydatne linki

statystyka
licznik odwiedzin:
osoby on-line:
wpisów w księdze:
ilość fotografii:
fotografie archiwalne:

Rada Rodziców
pliki w formacie pdf

Powiedz mi, to zapomnę. Naucz mnie, to może zapamiętam. Zaangażuj mnie, to się nauczę. Połączenie sił to poczatek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces. Starajmy się zostawić świat lepszym, niż go zastalismy. Każdy kolejny rok pokazuje nam, jak wielka siła tkwi w naszym szkolnym społeczeństwie. Rada Rodziców reprezentuje ogół rodziców uczniów uczęszczających do Szkoły Podstawowej w Rzeplinie im. Olimpijczyków Polskich w kontaktach m. in. z: Dyrekcją Szkoły, Radą Pedagogiczną i Samorządem Uczniowskim. Każdy z nas dokłada cegiełkę, dla lepszego dnia następnego. Mamy nadzieję, że Państwo również będziecie chcieli wesprzeć Radę Rodziców w statutowych działaniach szkoły. Zwracamy się z ogromną prośbą o wpłacanie dobrowolnych składek jednorazowych na cały rok w wariancie /35zł /40zł /50zł/ u wychowawcy, bądź bezpośrednio na konto Rady Rodziców.

Nr rachunku bankowego Rady Rodziców:
45 9387 1026 2605 8913 3000 0020
Rada Rodziców przy SP Rzeplino
Rzeplino 62
73-115 Dolice

Rok szkolny: 2020/2021
Rok szkolny: 2019/2020
Kochani Absolwenci!

Jeszcze nie tak dawno temu, ja byłam na Waszym miejscu, do dziś pamiętam pożegnanie klasowe, które zawsze miło wspominam, wydawałoby się, że to było wczoraj :)

Niestety czas nieubłaganie płynie, w związku z tym życzę Wam, żebyście doceniali każda chwilę. Z uśmiechem na twarzy wracali do wydarzeń, które spotkały Was w tej szkole :) Jesteście niesamowicie mądrzy, utalentowani, ambitni, macie w sobie pasję, będę trzymać kciuki za to, żeby wszystko Wam się układało. Świat stoi przed Wami otworem. Możecie zostać kim tylko chcecie!

Życzę Wam samych życzliwych ludzi wokół, z dobrym gestem. Sukcesów w szkołach średnich, wyższych i życiu dorosłym.

Serdecznie dziękuję za współpracę z nami, rodzicami, z nikim nie przegrywa się tak świetnie w piłkę ręczna, jak z Wami! :)

Przewodnicząca Rady Rodziców
Jagoda Zmelonek

Drodzy rodzice!

Ogromnie dziękujemy za zaangażowanie się w życie szkolne, za obecność, dobry gest. Wasza pomoc jest nieoceniona. Wielkim szczęściem dla nas jest to, że spotykamy się w coraz większym gronie. Razem tworzymy świetne rzeczy dla uczniów naszej szkoły, jednocześnie dobrze się przy tym bawiąc, integrując. Przepełnia nas duma, kiedy możemy się razem zjednoczyć, znaleźć chwilę wolnego czasu w natłoku spraw codziennych i wspólnie urozmaicić życie szkolne dzieciom. Mamy nadzieję, że miło się Państwu z nami współpracowało. Oby ta dobra passa nigdy się nie kończyła, a efekty naszej pracy z roku na rok coraz bardziej okazywały, jak wielka siła drzemie we współpracy zespołowej.

Życzymy wszystkiego co najlepsze! Zapraszamy do dalszej współpracy. Mamy nadzieję, że do zobaczenia we wrześniu!

Pozdrawiamy
Prezydium Rady Rodziców

Szanowne grono pedagogiczne

Dziękujemy bardzo za współpracę z Radą Rodziców w Roku Szkolnym 2019/2020.

Dziękujemy za to, że byliście Państwo dla nas przewodnikami, wspieraliście nas w statutowych działaniach Rady Rodziców. Kolejnym powodem, dla którego jesteśmy wdzięczni, to nasze dzieci. Wiele lat poświęciliście Państwo , żeby wesprzeć ich w rozwoju. Każdego dnia odkrywaliscie mocne strony w naszych pociechach, cieszyliście się Państwo z sukcesów uczniów, a w trudnych chwilach wspieraliście. Czasy pandemii pokazały nam nad wyraz, ile pracy każdy z Was codziennie wkłada, żeby wykształcić nasze dzieci. Kierujemy w Państwa stronę ogromne wyrazy szacunku i wdzięczności za wszystko!

Dziękujemy!
Rada Rodziców

Drodzy pracownicy szkoły

Serdecznie dziękujemy za Wasza pomoc, współpracę z rodzicami, cenne wskazówki podczas wydarzeń organizowanych między innymi przez radę rodziców, za udostępnianie urządzeń niezbednych do działań rady, za wyrozumiałość, wsparcie i dobre słowo.

Życzymy spokojnych wakacji.

Z ciepłymi pozdrowieniami
Rada Rodziców

Rok szkolny: 2018/2019
Rok szkolny: 2016/2017

powrót
do góry
Contents copyright © 2004 by SP Rzeplino. Wszelkie prawa zastrzeżone! Created by Arkadiusz Kowalski