Aktualizacja: 25 maja 2023 272 dzień nauki 23 dni do wakacji dodaj do ulubionych ustaw stronę jako startową
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

przydatne linki

statystyka
licznik odwiedzin:
osoby on-line:
wpisów w księdze:
ilość fotografii:
fotografie archiwalne:

Rada Rodziców
pliki w formacie pdf

Powiedz mi, to zapomnę. Naucz mnie, to może zapamiętam. Zaangażuj mnie, to się nauczę. Połączenie sił to poczatek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces. Starajmy się zostawić świat lepszym, niż go zastalismy. Każdy kolejny rok pokazuje nam, jak wielka siła tkwi w naszym szkolnym społeczeństwie. Rada Rodziców reprezentuje ogół rodziców uczniów uczęszczających do Szkoły Podstawowej w Rzeplinie im. Olimpijczyków Polskich w kontaktach m. in. z: Dyrekcją Szkoły, Radą Pedagogiczną i Samorządem Uczniowskim. Każdy z nas dokłada cegiełkę, dla lepszego dnia następnego. Mamy nadzieję, że Państwo również będziecie chcieli wesprzeć Radę Rodziców w statutowych działaniach szkoły. Zwracamy się z ogromną prośbą o wpłacanie dobrowolnych składek jednorazowych na cały rok w wariancie /35zł /40zł /50zł/ u wychowawcy, bądź bezpośrednio na konto Rady Rodziców.

Nr rachunku bankowego Rady Rodziców:
45 9387 1026 2605 8913 3000 0020
Rada Rodziców przy SP Rzeplino
Rzeplino 62
73-115 Dolice

Rok szkolny: 2020/2021
Rok szkolny: 2019/2020
Rok szkolny: 2018/2019
Rok szkolny: 2016/2017
Skład Rady Rodziców w roku szkolnym 2016/2017:
Pani Aneta Schabek – Przewodnicząca
Pani Patrycja Duklas – Zastępca Przewodniczącej
Pani Celina Rybak – Skarbnik
Pani Agnieszka Brzychcy - Sekretarz
adres email: radarodzicow.rzeplino@tlen.pl

Zapraszamy do współpracy
Fundusze Rady Rodziców pochodzą z dobrowolnych składek rodziców.
Na rok 2016/2017 przyjęto kwotę 30 zł (od rodziny).
Pieniądze można wpłacać na konto Rady Rodziców:
45938710262605891330000020
(w tytule należy podać: IMIĘ, NAZWISKO I KLASĘ UCZNIA)
lub u wychowawcy klasy.

Apelujemy do wszystkich rodziców o wsparcie finansowe. To właśnie dzięki tym wpłatom możemy zrobić tyle dobrego dla naszych dzieci. Rodzicom, którzy już dokonali wpłaty – serdecznie dziękujemy :)

Jak jeszcze pozyskujemy środki finansowe?
Abyśmy mogli wspierać działalność szkoły, organizować imprezy dla dzieci, kupować nagrody i pomagać najuboższym dzieciom potrzebujemy środków finansowych. W tym celu gromadzimy tzw. "Fundusz Rady Rodziców", na który składają się:
- dobrowolne składki od rodziców,
- wpływy z organizowanych przez nas imprez szkolno-rodzinnych,
- staramy się pozyskać środki od różnych darczyńców.

Dopingujemy Państwa również mocno i z całego serca do osobistego podejmowania działań dobroczynnych na rzecz Rady Rodziców, np. poprzez:
- przekazywanie darowizn (wykraczających poza deklarowane składki),
- pozyskiwanie sponsorów (np. zaprzyjaŸnionych firm, zakładów pracy etc.),
- branie udziału w organizowanych na terenie szkoły festynach i kiermaszach (na których można oferować wykonane przez siebie przedmioty oraz inne drobiazgi, ze sprzedaży których środki zasilą budżet Rady Rodziców.


Aktualności:

Październik

11 października 2016r odbyła się w naszej szkole uroczystość ślubowania uczniów klasy I. Rada Rodziców wraz z Dyrekcją obdarowały pierwszoklasistów pamiątkowymi dyplomami, kolorowymi biretami i kuferkami słodkości.

24 października po raz kolejny Rada Rodziców własnoręcznie wykonała stroiki na święto Zmarłych. Rodzice z wielkim zapałem zaangażowali się w przygotowanie stroików. Dochód ze sprzedaży stroików przeznaczony będzie na działalność statutową Rady Rodziców.

Grudzień

Rada Rodziców dofinansowała Mikołajkowy Nocny Maraton Filmowy zorganizowany przez Samorząd Uczniowski.

6 grudnia do naszej szkoły zawitał święty Mikołaj i obdarował każdego uczenia drobnym prezentem. święty Mikołaj wywołał uśmiech na twarzy zarówno uczniów młodszych jak i starszych klas.

Robienie stroików to już tradycja w naszej szkole. Ponownie Rada Rodziców spotkała się 13 grudnia aby tym razem wykonać stroiki bożonarodzeniowe, które sprzedawane były na Kiermaszu świątecznym w naszej szkole. Cieszyły się one bardzo dużym zainteresowaniem. Jak widać w galerii zdjęć - rodzice włożyli w pracę wiele serca. Dochód ze sprzedaży stroików przeznaczony będzie na działalność statutową Rady Rodziców.

16 grudnia w naszej szkole odbył się Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców - XX Memoriał Jana Blinkiewicza oraz Kiermasz świąteczny.

Rada Rodziców pomagała przy poczęstunku uczestników turnieju. Wszystkim uczestnikom gratulujemy hartu ducha i zdobytych medali!

Kiermasz świąteczny cieszył się dużym zainteresowaniem już przed jego otwarciem. Podczas kiermaszu można było nabyć wspaniałe rękodzieła wykonane przez uczniów i rodziców a także przez nauczycieli, m.in.: kartki świąteczne, ozdoby z masy solnej, stroiki świąteczne, bombki, choinki, i wiele innych. Dochód z kiermaszu przeznaczony będzie na cele statutowe Rady Rodziców.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i pomoc przy zorganizowaniu kiermaszu.

Zobacz galerię

powrót
do góry
Contents copyright © 2004 by SP Rzeplino. Wszelkie prawa zastrzeżone! Created by Arkadiusz Kowalski