Aktualizacja: 16 kwietnia 2021 228 dzień nauki 68 dni do wakacji dodaj do ulubionych ustaw stronę jako startową
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

przydatne linki

statystyka
licznik odziwdzin:
osoby on-line:
wpisów w księdze:
ilość fotografii:
fotografie archiwalne:

Nadanie imienia Olimpijczyków Polskich szkole
28 maja 2011r

PrzygotowaniaUroczystośćFestyn

Po oficjalnej części uroczystości, Ogniskozwiązanej z nadaniem imienia naszej szkole, na placu szkolnym odbył się festyn środowiskowy, którego organizatorem było Stowarzyszenie "Nie ma mocnych" z Rzeplina. Wszyscy chętni mogli zjeść porcję pysznej grochówki i kiełbaskę upieczoną na ognisku.

Pokaz strażakówPrzygotowano wiele atrakcji i zabaw dla wszystkich uczestników festynu. Odbył się pokaz sprzętu i umiejętności strażackich z udziałem OSP Dolice i OSP Kolin. Każdy mógł sprawdzić swoje oko na strzelnicy, na której odbył się konkurs strzelecki w kategoriach: Juniorzy, Seniorzy. Zawody Szansa na sukcesprowadzili członkowie "Klubu Miłośników Strzelectwa Sportowego" z Dolic.

Młodsze dzieci wzięły udział w konkursie wokalnym "Szansa na sukces", w zabawach z chustą animacyjną lub mogły sobie pozwolić na "makijaż" obrazkowy twarzy. Najmłodsi korzystali z urządzeń rekreacyjnych, takich jak dmuchany zamek i trampolina.

Zespół ludowy ZłoTA JesieńDużą atrakcją była loteria fantowa, w której każdy los oznaczał wygraną. Opiekę medyczną zapewniła pielęgniarka. Każdy mógł zmierzyć ciśnienie i poziom cukru we krwi. Całość festynu uświetniły występy artystyczne zespołów ludowych naszego regionu. Wystąpił Zespół Śpiewaczy "Pyrzyczanka" z Pyrzyc, "Złota Jesień" z Dolic oraz młoda wokalistka Nikola Zdrojek. W godzinach wieczornych dla młodzieży i dorosłych odbyła się zabawa taneczna.

Zobacz galerię

do góry
Contents copyright © 2004 by SP Rzeplino. Wszelkie prawa zastrzeżone! Created by Arkadiusz Kowalski